JAUNS PAKALPOJUMS!

Saņemiet piedāvājumu vai apmaksājiet pakalpojumu šeit.

Automātiskā sociālo tīklu reklāma

Automātiskā sociālo tīklu reklāma sniedz Jūsu darba sludinājumam iespēju sasniegt lielāku auditoriju, īpaši pasīvos darba meklētājus, izmantojot sociālos tīklus (Facebook, Instagram, Google). Risinājums dod iespēju izveidot pielāgotu reklāmu sociālajos tīklos karjeras portāla CV.lv vidē, tādējādi tas ir pieejams ikvienam klientam, arī bez pieredzes ar sociālo tīklu kampaņām.

50€

sākot no

Cena neietver PVN 21%*

Kāpēc izvēlēties šo pakalpojumu?

Pakalpojums ir lieliski piemērots darba devējiem, kuri vēlas ar CV.lv darba sludinājumu ērti un ātri sasniegt lielāku auditoriju, izmantojot sociālos tīklus, ar iespēju izvēlēties atbilstošu budžetu.

Elastīgs reklāmas budžets

Jūs varat paši izvēlēties, cik lielu budžetu vēlaties tērēt šim pakalpojumam. Pieejami ir četri varianti - 50 EUR, 100 EUR, 150 EUR vai 200 EUR par viena sludinājuma reklāmu.

Nav nepieciešama pieredze

Pēc tam, kad pakalpojums ir aktivizēts un apmaksāts, reklāma automātiski uzģenerēsies. Pakalpojums ir radīts, lai to būtu izmantot arī cilvēkiem, kuriem nav pieredze ar sociāliem tīkliem.

Lielāka redzamība

Mēs izmantojam populārākos digitālā mārketinga kanālus (Facebook un Google), lai palīdzētu atrast kandidātus, kuri neapmeklē darba sludinājumu portālus.

Viegli izmantojams

CV-Online produktu izstrādes un mārketinga komandas ir ieguldījušas lielu darbu, balstoties uz savu ilgstošo pieredzi un jaunākajām tendencēm, lai izveidotu ērtu un ātru risinājumu darba devējiem, kas veicinātu pieteikumu skaitu.

Izvēlieties darba sludinājumu

Lielākā automātisko sociālo tīklu reklāmas priekšrocība noteikti ir ērtība un ātrums. Jūs varat izveidot reklāmu visiem Jūsu darba sludinājumiem, kuriem vēlaties veicināt vairāk pieteikumu. Reklāmas izveidei nav nepieciešama pieredze ar sociāliem tīkliem.

1

Aktivizējiet un konfigurējiet pakalpojumu

Izveidot reklāmu darba sludinājumam ir ļoti viegli un tas prasa vien dažas minūtes. No piedāvātajiem attēliem izvēlieties to, kurš Jums visvairāk patīk, norādiet darba sludinājuma amata kategoriju un Jūsu izvēlēto budžetu. Pēc apmaksas, pakalpojums tiks aktivizēts, un sociālo tīklu reklāma būs gatava.

2

Automātiskā sociālo tīklu reklāma

Reklāma tiek automātiski izveidota caur CV.lv sistēmu un publicēta izmantojot mūsu sociālo tīklu reklāmas kontus. Tās saturs tiek ņemts tieši no uzņēmuma darba sludinājuma. Sociālo tīklu reklāmā tiek izvietota tāda informācija kā uzņēmuma nosaukums, amats, atrašanās vieta, darba slodze.

3

Reklāma dara savu darbu

Mēs izvietojam reklāmu tādos populāros kanālos kā Facebook, Instagram un Google. Tā būs aktīva 14 dienas vai arī līdz darba sludinājumam beidzas termiņš. Reklāma tiek rādīta lietotājiem, kas dzīvo noteiktā rādiusā ap sludinājumā norādīto darba vietu vai arī visā konkrētās valsts teritorijā.

4

Darba sludinājums saņem vairāk uzmanības

Automātiskā reklāma dod iespēju sasniegt darba sludinājumam atbilstošus kandidātus, kuri neapmeklē darba sludinājumu portālus. Mērķauditorija tiek noteikta automātiski balstoties uz amata kategoriju, kāda tiek norādīta pie reklāmas izveides.

5

Nepieciešama palīdzība? Dodiet mums ziņu.

Piemērs – Facebook

Piemērs – Google

1)

Jūs to varat ērti un patstāvīgi izdarīt no CV.lv sistēmas, veicot apmaksu tiešsaistē, vai arī

Kā aktivizēt pakalpojumu?

2)

sazināties ar CV-Online pārdošanas nodaļu, kura to izdarīs Jūsu vietā, nosūtot rēķinu apmaksai ar pārskaitījumu.

Instrukcija, ja vēlaties paši aktivizēt pakalpojumu

Pieslēdzieties savā profilā un dodieties uz Jūsu uzņēmuma vadības paneli, kur atrodas Jūsu darba sludinājumi. Izvēlieties darba sludinājumu, kuru vēlaties reklamēt un atzīmējiet pogu “Izcelt”.

Izvēlieties opciju “Pasūtīt jaunus izcelšanas pakalpojumus”, lai iegādātos papildus pakalpojumus.

Izvēlieties Facebook un Google reklāmas pakalpojumu, noklikšķinot pogu “No 50 €, sākt pasūtījumu šeit”. Pēc tam varēsiet izvēlēties darba sludinājumu, kuram vēlaties izmantot pakalpojumu.

Izvēlieties attēlu, kuru vēlaties izmantot reklāmai.

Izvēlieties mērķauditoriju un ievadiet Jūsu izvēlēto budžetu, kādu vēlaties tērēt sludinājuma reklamēšanai.

Vēlaties izmēģināt?

Iegādāties un aktivizēt pakalpojumu ir ļoti viegli, un tas aizņem vien dažas minūtes. Jūs to varat izdarīt patstāvīgi savā CV.lv kontā.

Ja Jums ir kādi jautājumi, priecāsimies palīdzēt: