Par mums

CV-Online ir pirmais interneta personāla atlases uzņēmums Baltijas valstīs, kas dibināts 1996. gadā Igaunijā, 1999. gadā paplašinot darbību arī Latvijā un Lietuvā. Vairāk nekā 20 gadu darbības laikā CV-Online ir kļuvis par stabilu tirgus līderi Baltijas valstīs ne tikai pēc pārdošanas apgrozījuma, bet arī kā inovāciju priekšgājējs savā segmentā. Tas ir sasniegts pateicoties labi izstrādātām tehnoloģijām, spēcīgām mārketinga aktivitātēm savienojumā ar uz klientu servisu orientētu uzņēmuma kultūru. CV-Online Latvia šobrīd pārstāv vairākus biznesa virzienus un zīmolus.

77 000

Sekotāji 

sociālajos tīklos

1 600 000

Apmeklējumi mēnesī pārvaldītājiem interneta portāliem 

1 90 000

Reģistrēti lietotāji darba portālos

41 000

CV 

datubāzē

50 000

Publicēti darba sludinājumi gadā

3 500

Aktīvi biznesa klienti (darba devēji)

400

Personāla atlases 

projekti gadā

22

gadu 

pieredze nozarē

CV-Online Latvia darbības virzieni

Valdošais darba portāls Latvijā, kas ir primārais resurss speciālistiem un vadītājiem. Populārākais personāla atlases resurss darba devējiem. 

Vadošais darba sludinājumu agregātors Latvijā, piedāvājot visus pieejamos darba sludinājumus vienuviet. Īpaši populārs zemākā un vidējā līmeņa amatu pozīcijām. 

Viena no vadošajām personāla atlases aģentūrām Latvijā, kas specializējusies galvenokārt vadītāju un speciālistu atlasē.

Lielākā algu datubāze Latvijā, kas sniedz datus par simtiem amatu pozīciju.

Populārākais un plašākais Latvijas iekārojamāko un labāko darba devēju apkopojums.

Efektīvi personāla atlases mārketinga risinājumi veiksmīgākai atbilstošu kandidātu mērķauditorijas sasniegšanai, uzrunāšanai un piesaistīšanai. 

Viens no populārākajiem darba un karjeras blogiem Latvijā darba ņēmējiem un darba devējiem. 

Mūsu vērtības

Komandas darbs

Mēs strādājam kā saliedēta komanda, lai vienmēr paveiktu mums uzticēto darbu. Mēs cienām un uzticamies viens otram. 

Inovācijas 

Katru dienu mēs mācāmies un attīstāmies kopā ar mūsu klientiem. Mēs ieviešam nozarē jauninājumus, kas pilnveido mūsu ikdienas dzīvi. Mums ir drosme ieviest pārmaiņas. 

Attīstība

Mēs palīdzam darba ņēmējiem un darba devējiem atrast vienam otru, veicinot kopīgu izaugsmi un pilnveidošanos. Mums rūp klientu attīstība. 

Profesionālisms

Mēs esam darba tirgus eksperti un veicam savu darbu profesionāli. Integrētie personāla atlases risinājumi apvienojumā ar augsta līmeņa klientu servisu ir mūsu aizrautība. Mēs mīlam būt profesionāļi. 

CV-Online ietilpst Alma Career Group, starptautiskā darba portālu tīklā, kas pieder Alma Media, vienam no mediju kompānijas līderiem Somijā.

(+371) 6 7356110
info@cv.lv