Kontakti

Uzņēmums:
Adrese:

E-pasts:

Tālr:

Reg. nr:

PVN:

Banka:

IBAN:

SWIFT:

CV-Online Latvia SIA
Baznīcas iela 20/22-30,Rīga, LV-1010 

info@cv.lv

(+371) 6 7356110

40003480317

LV40003480317

AS "Swedbank"

LV86HABA0001408052325

HABALV22

Rakstīt vai zvanīt mums:

Klientu atbalsts un tehniskā palīdzība

Līva Birne

Klientu atbalsta speciāliste

(+371) 6 7336134

liva.birne@cv.lv

Kaspars Dubults

Klientu atbalsta un web dizaina speciālists

kaspars.dubults@cv.lv

Estere Šēnberga

Arnis Šķēls

IT un Tehniskā atbalsta daļas vadītājs

arnis@cv.lv

Pārdošanas nodaļa

Dainis Gērke

Stratēģisko klientu menedžeris

(+371) 26455552

dainis@cv.lv

Linda Roma

Lielo klientu menedžeru grupas vadītāja

(+371) 26441677

linda@cv.lv

Gunita Vāciete

Lielo klientu menedžere

(+371) 20264420

gunita@cv.lv

Ilze Pagila

Lielo klientu menedžere

(+371) 26460626

ilze@cv.lv

Ieva Dēķena

Lielo klientu menedžere

(+371) 28442374

ieva@cv.lv

Renārs Burskāns

Lielo klientu menedžeris

(+371) 26414379

renars@cv.lv

Ilona Ševčuka

Klientu menedžere

(+371) 29730616

ilona@cv.lv

Gints Leitis

Klientu menedžeru grupas vadītājs

(+371) 29339928

gints@cv.lv

Laura Krūmiņa-Mickēviča

Guna Kļaviņa

Laura Treimane

Baiba Čemerko

Pārdošanas un klientu atbalsta asistente

baiba.cemerko@cv.lv

Personāla atlases nodaļa

Arita Stieciņa

Vecākā personāla atlases projektu vadītāja

(+371) 25427986

arita@cv.lv

Kaspars Kotāns

Personāla atlases nodaļas vadītājs

(+371) 26130219

kaspars@cv.lv

Agnese Šķēla

Vecākā personāla atlases projektu vadītāja

(+371) 29420188

agnese@cv.lv

Lana Biezā

Personāla atlases projektu vadītāja

(+371) 26859426

lana@cv.lv

Edmunds Murāns

Personāla atlases projektu vadītājs

(+371) 25926919

edmunds@cv.lv

Inesa Hmeļevska

IT personāla atlases projektu vadītaja

(+371) 26517683

inesa@cv.lv

Agnese Alekseičeva

Personāla atlases asistente

(+371) 26135092

agnese.alekseiceva@cv.lv

Ēriks Koroļkovs

Personāla atlases asistents

eriks.korolkovs@cv.lv

Mārketinga nodaļa

Krista Roziņa

Mārketinga un komunikācijas vadītāja

(+371) 26488130

krista@cv.lv

Evija Dzene

B2C digitālā mārketinga speciāliste

(+371) 29637433

evija.dzene@cv.lv

Vadība

Agu Vahur

Direktors Baltijas valstīs

agu@cvonline.com

Aivis Brodiņš

Uzņēmuma vadītājs Latvijā

(+371) 2 6556849

aivis@cv.lv

Inga Ozoliņa

Galvenā grāmatvede

(+371) 6 7356110

inga@cv.lv